دستگاه شیرینگ کابینی

دستگاه شیرینگ کابینی جهت بسته بندی غذاهای بیرون بر، بسته های کوچک اسباب بازی، شیرینی، چای، بسته های کاغذ و... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تماس دستگاه شیرینگ پک آراد ماشین

 

مزایای شیرینگ کردن عبارتند از: جلوگیری از نفوذ رطوبت و آلودگی در بسته بندی، شکیل کردن بسته بندی، دادن چیدمان مرتب و یکپارچه به محصولاتی که باید کنار هم قرار بگیرند، جلوگیری از اتفاقات ناگهانی در هنگام حمل بسته، و...

دستگاه های شیرینگ کابینی به صورت رومیزی و ایستاده ساخته می شوند.

 

 دستگاه شیرینگ کابینی

 

مدل رومیزی دستگاه شیرینگ کابینی با توجه به ابعاد مناسبی که دارد به آسانی در محیط هایی که محدویت فضا دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها با قرارگیری روی یک میز به راحتی قابل استفاده هستند.

دستگاه های شیرینگ کابینی ایستاده قابل استفاده در محیط های کارگاهی، رستوران ها، هتل ها و... هستند. این دستگاه ها معمولا به صورت پایه دار ساخته می شوند و تعبیه چرخ در زیر پایه های دستگاه حمل و جابجایی دستگاه را راحت می کند.

 

روش کار دستگاه شیرینگ کابینی

روش کار دستگاه شیرینگ کابینی بسیار راحت است. به این صورت که محصول مورد نظر را درون لایه ای از فیلم شیرینگ قرار می دهیم بعد از قرار دادن محصول داخل کابین دستگاه و بستن درب کابین، از طریق حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه و خاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ، قشای نازک فیلم به راحتی به شکل محصول موردنظر درمی آید و دور تا دور آن می چسبد.

فیلم شیرینگ معمولا از جنس PVC و POF بوده و بسیار نازک، شکل پذیر و حساس به تغییرات دمایی است.

 

دستگاه شیرینگ کابینی

 

بعد از اتمام مدت تنظیم شده درب کابین اتوماتیک باز شده و می توان بسته شیرینگ شده را از درون کابین دستگاه برداشت.

 

ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی

 • نوع سیستم دستگاه: پنوماتیک
 • قابلیت دوخت فیلم های PVC، POF
 • برق مصرفی دستگاه: تک فاز/ سه فاز
 • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
 • مجهز به تایمر تنظیم درجه حرارت و زمان شیرینگ کردن

 

شرکت آراد ماشین با سابقه طولانی که در تولید دستگاه های بسته بندی در زمینه صنایع غذایی دارد به تولید دستگاه های شیرینگ کابینی با بالاترین کیفیت و در مدل های مختلف پرداخته است.

تمامی دستگاه های شیرینگ کابینی با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

گارانتی دستگاه شیرینگ پک

 

نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان بر عهده شرکت آراد ماشین می باشد.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

12مجموع 30 محصول
 • شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی از دستگاه های پرکاربرد برای بسته بندی محصولات غذایی، دارویی، بهداشتی و غیره می باشد و در شرکت آراد ماشین با قیمت مناسبی بفروش می رسد.

 • خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی از شرکت آراد ماشین بصورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. تیم حرفه ای آراد ماشین با طراحی و ساخت دستگاه های شیرینگ با کیفیت، خیال خریداران را آسوده کرده است.

 • عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و ساخته شده است، با بهترین کیفیت به بازار داخلی و خارجی انجام می شود.

 • عرضه دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به بازار داخلی و خارجی توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین با بالاترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • عرضه دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  عرضه دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  عرضه دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی به بازار داخلی و خارجی انجام شده.این دستگاه توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین با بهترین کیفیت ساخته شده است.

 • خرید دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی غذا که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و ساخته شده است با بالاترین سطح کیفی به عرضه بازار داخلی و خارجی گذاشته شده است.

 • عرضه دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی ریلی که از کیفیت بالایی برخوردار است و از مجهزترین قطعات در طراحی و ساخت آن استفاده شده است در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به دلیل داشتن ابعاد بسیار مناسب و فضای کمی که اشغال می کند قابل استفاده در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها و خانه و ... است.

 • خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی از شرکت آراد ماشین، انتخابی درست برای آن دسته افرادی است که نیاز به دستگاهی با کیفیت و عملکرد بالا دارند.

 • خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی که از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار است در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسد.

 • خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی با عملکرد و کارایی خوبی که دارد در شرکت آراد ماشین، با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد. این دستگاه در انواع و ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده است.

 • عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا با کیفیت و کارایی بالایی که دارد در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها و کیترینگ ها قابل استفاده می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان محصولات غذایی از جمله غذاهای بیرون بر را در لایه ای از فیلم شیرینگ بسته بندی نمود.

 • فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی با قابلیت ها و عملکرد خوبی که دارد، بسیار با کیفیت است و در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی که از سطح کیفی بالایی برخوردار است با قیمتی مقرون به صرفه در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی به دلیل کاربرد و کیفیت بالایی که دارد همواره مورد توجه خریداران قرار گرفته و در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... قابل استفاده می باشد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  قیمت دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی یکی از انواع مدل های دستگاه های شیرینگ می باشد. این مدل دستگاه ها در دسته ی دستگاه های شیرینگ کابینی می باشند. مزیت این دستگاه شیرینگ نسبت به دیگر دستگاه ها در داشتن نوار نقاله می باشد که باعث شده تا کار بسته بندی با سرعت بالاتری انجام گردد و بازدهی کار بیشتر باشد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  قیمت دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها وخانه ها کاربرد دارد، ابعاد این دستگاه بسیار مناسب برای فضاهایی می باشد که محدودیت فضایی دارند.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

12مجموع 30 محصول
9 / 10
از 3 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :