محصولات

یکی از محصولات شرکت آراد ماشین دستگاه های شیرینگ پک می باشد. این دستگاه ها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همینطور بهترین متریال به دست متخصصین و استادکاران این شرکت ساخته می شوند.

در دسته محصولات شیرینگ پک شرکت آراد ماشین دو نوع عمده این دستگاه وحود دارد. نوع شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی که هر کدام کارایی و عملکرد مخصوص به خود را دارند.

این شرکت تمرکز خود را بر روی بهینه کردن دستگاه شیرینگ گذاشته و کم مصرف ترین و بهترین دستگاه های شیرینگ را طراحی و می سازد. نکته بسیار مهم دیگر از طرف مدیران این شرکت ارائه خدمات و مشاوره های اصولی و درست و طبق استاندارد های بین المللی می باشد که باعث افزایش رضایت مشتریان شرکت آراد ماشین شده است.

با ما بهترین ها را تجربه کنید، چرا که، آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ارائه می دهد.

 

1234مجموع 63 محصول
 • فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

  فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

  فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک که از کیفیت بالایی برخوردار است در شرکت آراد ماشین انجام می شود و قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

 • خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  خرید دستگاه شیرینگ پک رستورانی از شرکت آراد ماشین، انتخابی درست برای آن دسته افرادی است که نیاز به دستگاهی با کیفیت و عملکرد بالا دارند.

 • عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز توسط شرکت آراد ماشین صورت می گیرد و با کیفیتی بالا و قیمتی مقرون به صرفه بفروش می رسد.

 • خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی که از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار است در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسد.

 • فروش دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک تونلی

  فروش دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک تونلی

  فروش دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک تونلی در شرکت آراد ماشین با بالاترین سطح کارایی و کیفیت و همچنین با قیمت مقرون به صرفه، انجام می گیرد.

 • خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  خرید دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی با عملکرد و کارایی خوبی که دارد در شرکت آراد ماشین، با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد. این دستگاه در انواع و ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده است.

 • خرید دستگاه شیرینگ تونلی

  خرید دستگاه شیرینگ تونلی

  خرید دستگاه شیرینگ تونلی که از دستگاه های پرکاربرد در صنایع غذایی می باشد و عملکرد و کیفیت بالایی دارد از شرکت آراد ماشین و با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا

  عرضه دستگاه شیرینگ کابینی غذا با کیفیت و کارایی بالایی که دارد در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها و کیترینگ ها قابل استفاده می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان محصولات غذایی از جمله غذاهای بیرون بر را در لایه ای از فیلم شیرینگ بسته بندی نمود.

 • عرضه دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  عرضه دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  عرضه دستگاه شیرینگ لیبل و تونل که از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار است در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی گازی با عملکرد و کارایی خوب و به صرفه ای که دارد با قیمت مناسب در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک که مجهز به بهترین و با کیفیت ترین قطعات است، بسیار مناسب و به مقرون به صرفه ترین قیمت در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی با قابلیت ها و عملکرد خوبی که دارد، بسیار با کیفیت است و در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به دلیل داشتن ابعاد بسیار مناسب و فضای کمی که اشغال می کند قابل استفاده در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها و خانه و ... است.

 • فروش دستگاه شیرینگ پک مینی تونلی

  فروش دستگاه شیرینگ پک مینی تونلی

  فروش دستگاه شیرینگ پک مینی تونلی که از کیفیت و عملکرد خوبی برخوردار است با قیمت مقرون به صرفه ای در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی

  فروش دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی که از سطح کیفی بالایی برخوردار است با قیمتی مقرون به صرفه در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک کابینی به دلیل کاربرد و کیفیت بالایی که دارد همواره مورد توجه خریداران قرار گرفته و در شرکت آراد ماشین با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می گیرد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز به دلیل مصرف سوخت پایین( تولید حرارت از طریق مشعل )، کیفیت بالا، و همچین به دلیل مقرون به صرفه بودن مورد استقبال مشتریان شرکت آراد ماشین قرار گرفته است.

 • فروش دستگاه شیرینگ پک

  فروش دستگاه شیرینگ پک

  فروش دستگاه شیرینگ پک در شرکت آراد ماشین که از کیفیت بالایی برخوردار است انجام می گیرد و قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

 • فروش دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین، بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است؛ چرا که این دستگاه از جمله دستگاه های شیرینگی است که با استفاده از تولید حرارت از طریق مشعل، این عمل را انجام می دهد و مصرف سوخت کمی دارد.

1234مجموع 63 محصول
9 / 10
از 7 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :