محصولات

یکی از محصولات شرکت آراد ماشین دستگاه های شیرینگ پک می باشد. این دستگاه ها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همینطور بهترین متریال به دست متخصصین و استادکاران این شرکت ساخته می شوند.

در دسته محصولات شیرینگ پک شرکت آراد ماشین دو نوع عمده این دستگاه وحود دارد. نوع شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی که هر کدام کارایی و عملکرد مخصوص به خود را دارند.

این شرکت تمرکز خود را بر روی بهینه کردن دستگاه شیرینگ گذاشته و کم مصرف ترین و بهترین دستگاه های شیرینگ را طراحی و می سازد. نکته بسیار مهم دیگر از طرف مدیران این شرکت ارائه خدمات و مشاوره های اصولی و درست و طبق استاندارد های بین المللی می باشد که باعث افزایش رضایت مشتریان شرکت آراد ماشین شده است.

با ما بهترین ها را تجربه کنید، چرا که، آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ارائه می دهد.

 

12345مجموع 87 محصول
 • خرید شیرینگ پک تونلی

  خرید شیرینگ پک تونلی

  خرید شیرینگ پک تونلی در ابعاد مختلف با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و راه اندازی و نصب رایگان از شرکت آراد ماشین امکان پذیر است.

 • دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر

  دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر

  دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر آراد ماشین(شیرینگ کابینی) جهت بسته بندی و پک کردن ظروف غذا با استفاده از نایلون شیرینگ POF و PVC استفاده می شود.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ

  دستگاه بسته بندی شیرینگ

  دستگاه بسته بندی شیرینگ از دستگاه های پر استفاده در صنایع مختلف جهت بسته بندی محصولات توسط لایه ای از جنس POF، PVC و پلی اتیلن است. غذاهای بیرون بر، انواع جعبه های کوچک و بزرگ، بطری

 • دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی

  دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی

  دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی در مدل های اتومات و نیمه اتومات ساخته می شود. تونل دستگاه در ابعاد مختلف و با سوخت گاز، برق یا گازوئیل قابل طراحی و تولید است.

 • شیرینگ پک کابینی

  شیرینگ پک کابینی

  شیرینگ پک کابینی آراد ماشین، دستگاهی برای بسته بندی محصولات مختلف با لایه ای از فیلم POF یا PVC می باشد. این دستگاه به صورت رومیزی و یا ایستاده ساخته می شود.

 • خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و تولید شده است از سطح کیفی بالایی برخوردار است به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است.

 • دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه ، جهت بسته بندی جعبه های شیرینی، خرما، بیسکوئیت، بسته های غذا و غیره با استفاده از لایه ای از فیلم POF، PVC یا پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی یکی دیگرازانواع دستگاه های شیرینگ است. این مدل دستگاه در زمره دستگاه های شیرینگ کابینی قرار می گیرد.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین

  دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین

  دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین یکی از دستگاه هایی می باشد که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در کارگاه های مختلفی از جمله بسته بندی موادغذایی، رستوران ها و کیترینگ ها، لوازم التحریر فروشی ها، فروشگاه های اسباب بازی و... دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی استفاده می شود.

 • خرید دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  خرید دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  دستگاه شیرینگ یکی از دستگاه های بسته بندی در زمینه صنعت می باشد که آراد ماشین توانسته است با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه های صنعتی، به تولید این دستگاه بپردازد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی که از دستگاه های بسته بندی است و در کارگاه های بسته بندی و مشاغل مرتبط کاربرد دارد در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی

  دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی

  دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی برای بسته بندی غذا، بسته ها و جعبه های کوچک، کتاب و به طور کلی در صنایع بهداشتی، دارویی و غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک از سری دستگاه های بسته بندی می باشد که بنابر سفارش مشتری در سایز های مختلف قابل طراحی و ساخت است.

 • دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به دلیل داشتن ابعاد بسیار مناسب و فضای کمی که اشغال می کند قابل استفاده در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها و خانه و ... است.

 • شیرینگ پک تونلی

  شیرینگ پک تونلی

  شیرینگ پک تونلی از دستگاه های بسته بندی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. آراد ماشین این دستگاه را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه می کند.

 • دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ از جمله دستگاه های پرکاربرد شرکت آراد ماشین می باشد که جهت بسته بندی محصولات مختلفی نظیر بطری های آب معدنی، بسته های غذا، انواع ظروف، کارتن ها و غیره کاربرد دارد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

 • دستگاه شیرینگ تونلی کوچک

  دستگاه شیرینگ تونلی کوچک

  دستگاه شیرینگ تونلی کوچک برای بسته بندی محصولات درون فیلم پلی اتیلن استفاده می شود و در سایزهای مختلف برای بسته بندی بسته های دارای ابعاد متوسط کاربرد دارد.

 • شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی از دستگاه های پرکاربرد برای بسته بندی محصولات غذایی، دارویی، بهداشتی و غیره می باشد و در شرکت آراد ماشین با قیمت مناسبی بفروش می رسد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و ساخته شده است با عملکرد و کیفیت خوبی که دارد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده است.

12345مجموع 87 محصول
9 / 10
از 7 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :