محصولات

یکی از محصولات شرکت آراد ماشین دستگاه های شیرینگ پک می باشد. این دستگاه ها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همینطور بهترین متریال به دست متخصصین و استادکاران این شرکت ساخته می شوند.

در دسته محصولات شیرینگ پک شرکت آراد ماشین دو نوع عمده این دستگاه وحود دارد. نوع شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی که هر کدام کارایی و عملکرد مخصوص به خود را دارند.

این شرکت تمرکز خود را بر روی بهینه کردن دستگاه شیرینگ گذاشته و کم مصرف ترین و بهترین دستگاه های شیرینگ را طراحی و می سازد. نکته بسیار مهم دیگر از طرف مدیران این شرکت ارائه خدمات و مشاوره های اصولی و درست و طبق استاندارد های بین المللی می باشد که باعث افزایش رضایت مشتریان شرکت آراد ماشین شده است.

با ما بهترین ها را تجربه کنید، چرا که، آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ارائه می دهد.

 

123456مجموع 104 محصول
 • دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به دلیل داشتن ابعاد بسیار مناسب و فضای کمی که اشغال می کند قابل استفاده در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها و خانه و ... است.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

 • قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی برای افرادی که در صنایع مختلف نیاز به آن دارند حائز اهمیت می باشد. این دستگاه با کیفیت های مختلفی ساخته می شود که روی قیمت آن اثر گذار است.

 • دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ از جمله دستگاه های پرکاربرد شرکت آراد ماشین می باشد که جهت بسته بندی محصولات مختلفی نظیر بطری های آب معدنی، بسته های غذا، انواع ظروف، کارتن ها و غیره کاربرد دارد.

 • دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک از نمونه دستگاه های پرکاربرد شیرینگ است که امروزه بسیار مورد استفاده ی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی قرار می گیرد و در راستای سرعت بخشیدن به کارها به ویژه در زمینه ی صنایع غذایی طراحی و تولید شده اند

 • دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده

  دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده

  دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده جزو دستگاه های بسته بندی پرکاربرد در صنایع مختلف است. به کمک این دستگاه و با استفاده از نایلون شیرینگ مواد غذایی، جعبه ها، بطری ها و ... به صورت چندتایی کنار هم قرار می گیرند و یا به صورت تکی بسته بندی می شوند.

 • کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی shrink tunnel machine در صنایع مختلف بسیار قابل مشاهده است و در مکان های مختلف کارگاهی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.در این مقاله به تمام اطلاعات لازم در خصوص

 • عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

  عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

  عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک shrink tunnel machine موضوع مورد بحث این مقاله می باشد که در راستای آن به سوالات مطرح شده ی زیر پاسخ داده می شود تا به شناخت بهتری از این دستگاه در راستای راه اندازی کارخانه

 • بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی

  بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی

  بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی cabin shrink machine از جمله نمونه دستگاه های پرکابرد در حوزه های مختلف صنایع می باشد که امروزه بسیار مورد توجه کارخانه داران و کسانی که در زمینه ی کارگاه های تولیدی و

 • فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

  فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

  فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی که از دستگاه های بسته بندی پر استفاده و در صنایع مختلف می باشد با قیمتی بسیار مناسب توسط شرکت آراد ماشین صورت می پذیرد. این دستگاه در دو مدل رومیزی و ایستاده که دارای پایه است

 • دستگاه شیرینگ تخم مرغ

  دستگاه شیرینگ تخم مرغ

  دستگاه شیرینگ تخم مرغ برای بسته بندی شانه های تخم مرغ توسط یک لایه نازک از فیلم شیرینگ استفاده می شود. این کار باعث می شود تخم مرغ ها در شانه ها ثابت بمانند در نتیجه کار حمل و نقل آسانتر شده و دچار آسیب کمتری خواهند شد.

 • دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه ، جهت بسته بندی جعبه های شیرینی، خرما، بیسکوئیت، بسته های غذا و غیره با استفاده از لایه ای از فیلم POF، PVC یا پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز

  دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز

  دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز قابلیت استفاده از دو سوخت گاز و برق به منظور تولید حرارت جهت جمع شدن فیلم شیرینگ و چسبیدن آن به محصول را دارد. دستگاه های بسته بندی شیرینگ تونلی قابلیت بسته بندی انواع جعبه،

 • قیمت دستگاه پک غذا

  قیمت دستگاه پک غذا

  قیمت دستگاه پک غذا با قابلیت بسته بندی و پک کردن ظروف رستورانی و بیرون بر در شرکت آراد ماشین به صرفه بوده و از دستگاه شیرینگ پک کابینی برای این کار استفاده می شود.

 • نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم

  نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم

  نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم شامل قیمت دستگاه، مدت زمان استفاده از دستگاه، توجه به ساختار و قطعات دستگاه و ... باید مورد توجه قرار گیرد که در این مقاله در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

 • قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر

  قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر

  قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر که برای کنار هم قراردادن، محافظت و حمل و نقل آسان تر بسته های غذا کاربرد دارد در شرکت های مختلف متفاوت می باشد. دستگاه شیرینگ پک در سایز و مدل های متفاوتی ساخته می شوند و با توجه به

 • دستگاه شیرینگ کابینی ارزان

  دستگاه شیرینگ کابینی ارزان

  دستگاه شیرینگ کابینی ارزان با قابلیت بسته بندی محصولات مختلف در ابعاد کوچک و متوسط توسط شرکت آراد ماشین به فروش می رسد. ابعاد دستگاه شیرینگ کابینی را می توان با توجه به ابعاد بسته و محصول مورد نظر

 • لیست قیمت دستگاه شیرینگ

  لیست قیمت دستگاه شیرینگ

  لیست قیمت دستگاه شیرینگ پک که شامل دستگاه های شیرینگ کابینی رومیزی و ایستاده و دستگاه های شیرینگ تونلی اتوماتیک و نیمه اتومات می باشد را از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان آراد ماشین دریافت کنید.

 • دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  دستگاه شیرینگ تونلی گازی از طریق دمیدن حرارت تولید شده از مشعل های گازی داخل تونل دستگاه به فیلم شیرینگ، باعث جذب فیلم به دور محصول می شود.

 • قیمت دستگاه شیرینگ خرما

  قیمت دستگاه شیرینگ خرما

  قیمت دستگاه شیرینگ خرما که در مدل های تونلی(اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) و کابینی ساخته می شوند در شرکت آراد ماشی بسیار مناسب بوده و با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می شود.

123456مجموع 104 محصول
9 / 10
از 7 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :