دستگاه شیرینگ تونلی

دستگاه های شیرینگ شرکت آراد ماشین از جمله دستگاه های با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد که می توانید آنها را از این شرکت خریداری کنید.

دستگاه های شیرینگ به دو دسته کلی تونلی و کابینی تقسیم می شوند که دستگاه تونلی برای بسته بندی بسته های بزرگ و کارتون ها و جعبه های سنگین استفاده می شود. کاربرد گسترده دستگاه های شیرینگ در تمامی صنایع برای بسته بندی کردن و پک کردن محصولات باعث شده است که روز به روز کیفیت ساخت و عملکرد این دستگاه ها نیز افزایش یافته و بهترین ها جایگزین مدل های قدیمی گردند.

 

تماس با آراد ماشین دستگاه شیرینگ تونلی

 

 

کاربرد دستگاه شیرینگ پک تونلی

در شیرینگ های تونلی از فیلم های شیرینگ پلی اتیلن استفاده می شود که کارایی بالایی در وزن های سنگین دارد و برای حفظ و نگهداری بسته و انسجام آن طی مراحل انبار داری و حمل و نقل کارایی خوبی خواهد داشت.

طول عرض و ارتفاع تونل شیرینگ بستگی به ابعاد جعبه یا کارتن یا محصول دارد و بنا به ابعاد محصول میتواند بزرگ و یا کوچک شود.

پرکاربردترین کاربرد برای شیرینگ تونلی در خطوط تولید محصولات از جمله انواع باکس کردن بطری ها و شل کردن بطری ها همینطور انواع جعبه ها، کارتون های بزرگ، کارتون مرغ، کارتون خرما و لوازم یدکی خودرو و قطعات بسیار بزرگ مانند اجاق گاز، کولر و سینک ظرفشویی و غیره می باشد.

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی

 

انواع دستگاه شیرینگ پک تونلی

شیرینگ تونلی در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و ساخته می شود که این نوع اتوماتیک بدون نیاز به اپراتور به انتهای خط تولید وصل شده و بسته ها و یا کارتن ها و یا بطری ها را بسته بندی میکند.

دستگاه شیرینگ نیمه اتومات به این شکل طراحی شده است یک اپراتور نیاز دارد تا مراحل بسته بندی را در ابتدای کار کنترل کند. به این شکل که پس از اینکه اپراتور بسته را در داخل دستگاه می گذارد، با فشار دادن یک شستی یا پدال، جک های پنوماتیک که با باد فشرده کار می‌کنند محصول را به داخل این دستگاه هل داده و دوخت آن را انجام می دهند و فیلم شیرینگ را پرس می کنند و بعد به داخل تونل هوای داغ هدایت می‌کنند.

 

دستگاه شیرینگ پک تونلی

 

عمل شیرینگ کردن در دستگاه های شیرینگ پک به این شکل است که حرارت تولید شده توسط المنت های برقی و یا کوره های گازی و یا در سیستم های دوگانه سوز برقی و گازی، توسط فن های هدایت کننده به فیلم شیرینگ دمیده می شود و محصولات توسط فیلم شیرینگ احاطه شده و فیلم شیرینگ جذب آن می شود.

 

کیفیت ساخت دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه های شیرینگ پک را میتوان با استفاده از برق تک فاز ویا سه فاز طراحی و ساخت که بنا به سفارش مشتری نوع برق انتخاب می شود؛ که نوع سه فاز آن مصرف برق پایین تری داشته و عمر طولانی تری را خواهد داشت.

 

کیفیت ساخت دستگاه شیرینگ پک تونلی

 

بدنه دستگاه های شیرینگ پک با استفاده از رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشش داده شده و عمر بسیار طولانی خواهد داشت لذا تمامی دستگاه های شیرینگ پک شرکت آراد ماشین دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشند.

 

گارانتی دستگاه شیرینگ تونلی

 

نکته قابل تامل درباره دستگاه های شرکت آراد ماشین این است که تمامی دستگاه ها دارای نصب و راه اندازی و آموزش رایگان در سراسر کشور می باشند و این شرکت تامین خدمات و تضمین قطعات را تا ۱۰ سال به عهده خواهد گرفت.

با آراد ماشین بهترین ها را تجربه کنید زیرا که شعار شرکت آراد ماشین، ارائه تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات می باشد.

1234مجموع 61 محصول
 • دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ چیست؟

  دستگاه شیرینگ از جمله دستگاه های پرکاربرد شرکت آراد ماشین می باشد که جهت بسته بندی محصولات مختلفی نظیر بطری های آب معدنی، بسته های غذا، انواع ظروف، کارتن ها و غیره کاربرد دارد.

 • دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک از نمونه دستگاه های پرکاربرد شیرینگ است که امروزه بسیار مورد استفاده ی کارخانه ها و کارگاه های تولیدی قرار می گیرد و در راستای سرعت بخشیدن به کارها به ویژه در زمینه ی صنایع غذایی طراحی و تولید شده اند

 • کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی

  کاربرد دستگاه شیرینگ تونلی shrink tunnel machine در صنایع مختلف بسیار قابل مشاهده است و در مکان های مختلف کارگاهی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.در این مقاله به تمام اطلاعات لازم در خصوص

 • عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

  عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک

  عملکرد دستگاه شیرینگ تونلی اتوماتیک shrink tunnel machine موضوع مورد بحث این مقاله می باشد که در راستای آن به سوالات مطرح شده ی زیر پاسخ داده می شود تا به شناخت بهتری از این دستگاه در راستای راه اندازی کارخانه

 • دستگاه شیرینگ تخم مرغ

  دستگاه شیرینگ تخم مرغ

  دستگاه شیرینگ تخم مرغ برای بسته بندی شانه های تخم مرغ توسط یک لایه نازک از فیلم شیرینگ استفاده می شود. این کار باعث می شود تخم مرغ ها در شانه ها ثابت بمانند در نتیجه کار حمل و نقل آسانتر شده و دچار آسیب کمتری خواهند شد.

 • دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز

  دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز

  دستگاه شیرینگ تونلی دوگانه سوز قابلیت استفاده از دو سوخت گاز و برق به منظور تولید حرارت جهت جمع شدن فیلم شیرینگ و چسبیدن آن به محصول را دارد. دستگاه های بسته بندی شیرینگ تونلی قابلیت بسته بندی انواع جعبه،

 • نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم

  نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم

  نکات مهم هنگام خرید دستگاه شیرینگ پک دست دوم شامل قیمت دستگاه، مدت زمان استفاده از دستگاه، توجه به ساختار و قطعات دستگاه و ... باید مورد توجه قرار گیرد که در این مقاله در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

 • لیست قیمت دستگاه شیرینگ

  لیست قیمت دستگاه شیرینگ

  لیست قیمت دستگاه شیرینگ پک که شامل دستگاه های شیرینگ کابینی رومیزی و ایستاده و دستگاه های شیرینگ تونلی اتوماتیک و نیمه اتومات می باشد را از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان آراد ماشین دریافت کنید.

 • دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  دستگاه شیرینگ تونلی گازی از طریق دمیدن حرارت تولید شده از مشعل های گازی داخل تونل دستگاه به فیلم شیرینگ، باعث جذب فیلم به دور محصول می شود.

 • قیمت دستگاه شیرینگ خرما

  قیمت دستگاه شیرینگ خرما

  قیمت دستگاه شیرینگ خرما که در مدل های تونلی(اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) و کابینی ساخته می شوند در شرکت آراد ماشی بسیار مناسب بوده و با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می شود.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

  قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک

  قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی اتوماتیک آراد ماشین بسیار مناسب بوده و برای بسته بندی انواع بسته ها و محصولاتی که دارای ابعاد نسبتا بزرگی بوده و سرعت تولید بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

 • خرید شیرینگ پک تونلی

  خرید شیرینگ پک تونلی

  خرید شیرینگ پک تونلی در ابعاد مختلف با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و راه اندازی و نصب رایگان از شرکت آراد ماشین امکان پذیر است.

 • دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی

  دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی

  دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی در مدل های اتومات و نیمه اتومات ساخته می شود. تونل دستگاه در ابعاد مختلف و با سوخت گاز، برق یا گازوئیل قابل طراحی و تولید است.

 • خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونل که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و تولید شده است از سطح کیفی بالایی برخوردار است به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است.

 • خرید دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  خرید دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  دستگاه شیرینگ یکی از دستگاه های بسته بندی در زمینه صنعت می باشد که آراد ماشین توانسته است با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه های صنعتی، به تولید این دستگاه بپردازد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی که از دستگاه های بسته بندی است و در کارگاه های بسته بندی و مشاغل مرتبط کاربرد دارد در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک از سری دستگاه های بسته بندی می باشد که بنابر سفارش مشتری در سایز های مختلف قابل طراحی و ساخت است.

 • شیرینگ پک تونلی

  شیرینگ پک تونلی

  شیرینگ پک تونلی از دستگاه های بسته بندی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. آراد ماشین این دستگاه را با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه می کند.

 • دستگاه شیرینگ تونلی کوچک

  دستگاه شیرینگ تونلی کوچک

  دستگاه شیرینگ تونلی کوچک برای بسته بندی محصولات درون فیلم پلی اتیلن استفاده می شود و در سایزهای مختلف برای بسته بندی بسته های دارای ابعاد متوسط کاربرد دارد.

 • عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی

  عرضه دستگاه شیرینگ تونلی گازی که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و ساخته شده است با عملکرد و کیفیت خوبی که دارد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده است.

1234مجموع 61 محصول
9 / 10
از 2 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :