محصولات

یکی از محصولات شرکت آراد ماشین دستگاه های شیرینگ پک می باشد. این دستگاه ها با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و همینطور بهترین متریال به دست متخصصین و استادکاران این شرکت ساخته می شوند.

در دسته محصولات شیرینگ پک شرکت آراد ماشین دو نوع عمده این دستگاه وحود دارد. نوع شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی که هر کدام کارایی و عملکرد مخصوص به خود را دارند.

این شرکت تمرکز خود را بر روی بهینه کردن دستگاه شیرینگ گذاشته و کم مصرف ترین و بهترین دستگاه های شیرینگ را طراحی و می سازد. نکته بسیار مهم دیگر از طرف مدیران این شرکت ارائه خدمات و مشاوره های اصولی و درست و طبق استاندارد های بین المللی می باشد که باعث افزایش رضایت مشتریان شرکت آراد ماشین شده است.

با ما بهترین ها را تجربه کنید، چرا که، آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات ارائه می دهد.

 

123مجموع 45 محصول
 • قیمت فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  قیمت فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  قیمت فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک با کیفیت بالایی که دارد و بهترین قطعاتی که در این دستگاه تعبیه شده است در شرکت آراد ماشین با مناسب ترین قیمت تولید و عرضه می شود.

 • قیمت خرید و فروش دستگاه شیرینگ تونلی

  قیمت خرید و فروش دستگاه شیرینگ تونلی

  قیمت خرید و فروش دستگاه شیرینگ تونلی در سایت آراد ماشین که از بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار است، انجام می گیرد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز آراد ماشین که در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شوند متفاوت است که برای کسب اطلاعات بیشتر با تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات با مشاورین ما تماس حاصل کنید.

 • فروش و قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی

  فروش و قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی

  فروش و قیمت دستگاه شیرینگ پک تونلی که از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت مناسبی هم دارد. در شرکت آراد ماشین تولید و عرضه می گردد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی

  قیمت دستگاه شیرینگ نیمه اتوماتیک پک تونلی که از دستگاه های بسته بندی است و در کارگاه های بسته بندی و مشاغل مرتبط کاربرد دارد در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  فروش دستگاه شیرینگ لیبل و تونل

  فروش دستگاه شیرینگ لیبل و تونل در شرکت آراد ماشین که از بهترین قطعات و بالاترین کیفیت برخوردار است، صورت می گیرد.

 • فروش و عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  فروش و عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  فروش و عرضه دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک بنابر سفارش مشتری که از سری دستگاه های بسته بندی می باشد در سایز های مختلف طراحی و ساخته می شوند در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • خرید و فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی

  خرید و فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی

  خرید و فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی شرکت آراد ماشین با بالاترین کیفیت در قیمتی بسیار مناسب عرضه می شود که به دلیل استفاده روز افزون این دستگاه موجب شده تا کیفیت و عملکرد دستگاه نیز افزایش یافته و مدل های جدید دستگاه روانه بازار گردد.

 • خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونلی آراد ماشین

  خرید دستگاه شیرینگ لیبل و تونلی آراد ماشین

  خرید دستگاه های شیرینگ لیبل و تونل آراد ماشین با قابلیت های که دارد مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

 • دستگاه شیرینگ لیبل و تونل آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ لیبل و تونل آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ لیبل و تونل آراد ماشین برای پلمپ نمودن انواع ظرف های شیشه ای و فلزی مثل بطری آب معدنی، شیشه شربت، شیشه دوغ، مواد شوینده و مواد شیمیایی کاربرد دارد. این دستگاه همچنین این قابلیت را دارد تا برچسب هایی که مربوط به شرکت سازنده است بنا به سفارش مشتری دور درب ظرف، تمام یا بخشی از بدنه بچسباند.

 • دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی آراد ماشین

  دستگاه شیرینگ کابینی رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و... قابل استفاده می باشد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  قیمت دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی یکی از انواع مدل های دستگاه های شیرینگ می باشد. این مدل دستگاه ها در دسته ی دستگاه های شیرینگ کابینی می باشند. مزیت این دستگاه شیرینگ نسبت به دیگر دستگاه ها در داشتن نوار نقاله می باشد که باعث شده تا کار بسته بندی با سرعت بالاتری انجام گردد و بازدهی کار بیشتر باشد.

 • خرید دستگاه شیرینگ پک تونلی

  خرید دستگاه شیرینگ پک تونلی

  دستگاه شیرینگ پک تونلی جهت بسته بندی نمودن، بسته های سنگین و حجیم کاربرد دارد. شیرینگ پک نوعی بسته بندی اطلاق می شود که پوششی ازجنس پلاستیک نازک و شفاف است و ضمن بسته بندی و نگهداری چندین محصول در کنار هم، آنهارا از مواردی چون آب، رطوبت، گردو خاک حفظ می نماید

 • قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی گازسوز

  دستگاه شیرینگ تونلی در دو نوع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک طراحی و تولید می شود، که هر کدام می تواند بنا بر سفارش مشتری به صورت برقی، گازی و دوگانه سوز باشد.

 • فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  فروش دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک از سری دستگاه های بسته بندی می باشد که بنابر سفارش مشتری در سایز های مختلف قابل طراحی و ساخت است.

 • قیمت فروش دستگاه شیرینگ تونلی

  قیمت فروش دستگاه شیرینگ تونلی

  دستگاه شیرینگ آراد ماشین با بالاترین کیفیت در مناسب ترین قیمت توسط تیم خبره آراد ماشین با سالها تجربه در ساخت دستگاه های بسته بندی صنعتی، طراحی و تولید می گردد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  قیمت دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها وخانه ها کاربرد دارد، ابعاد این دستگاه بسیار مناسب برای فضاهایی می باشد که محدودیت فضایی دارند.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

 • قیمت دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  قیمت دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک برای بسته بندی کردن محصولات در کارگاه های بسته بندی استفاده می گردد. این دستگاه برای شیرینگ کردن جعبه های بزرگ، باکس آب معدنی، باکس نوشابه، لوازم خانگی، قطعات ماشین و غیره مناسب می باشد.

 • فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی ارزان

  فروش دستگاه شیرینگ پک تونلی ارزان

  دستگاه شیرینگ پک تونلی آراد ماشین با بالاترین سطح کیفی و قیمتی مقرون به صرفه طراحی و تولید می شود. به طور عمومی دستگاه های شیرینگ در دو نوع تونلی و کابینی موجود می باشد که نوع تونلی آن برای کارتن ها، جعبه های سنگین و بزرگ کاربرد دارد.

123مجموع 45 محصول
9 / 10
از 5 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :