دستگاه شیرینگ کابینی

دستگاه شیرینگ کابینی جهت بسته بندی غذاهای بیرون بر، بسته های کوچک اسباب بازی، شیرینی، چای، بسته های کاغذ و... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تماس دستگاه شیرینگ پک آراد ماشین

 

مزایای شیرینگ کردن عبارتند از: جلوگیری از نفوذ رطوبت و آلودگی در بسته بندی، شکیل کردن بسته بندی، دادن چیدمان مرتب و یکپارچه به محصولاتی که باید کنار هم قرار بگیرند، جلوگیری از اتفاقات ناگهانی در هنگام حمل بسته، و...

دستگاه های شیرینگ کابینی به صورت رومیزی و ایستاده ساخته می شوند.

 

 دستگاه شیرینگ کابینی

 

مدل رومیزی دستگاه شیرینگ کابینی با توجه به ابعاد مناسبی که دارد به آسانی در محیط هایی که محدویت فضا دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها با قرارگیری روی یک میز به راحتی قابل استفاده هستند.

دستگاه های شیرینگ کابینی ایستاده قابل استفاده در محیط های کارگاهی، رستوران ها، هتل ها و... هستند. این دستگاه ها معمولا به صورت پایه دار ساخته می شوند و تعبیه چرخ در زیر پایه های دستگاه حمل و جابجایی دستگاه را راحت می کند.

 

 

روش کار دستگاه شیرینگ کابینی

روش کار دستگاه شیرینگ کابینی بسیار راحت است. به این صورت که محصول مورد نظر را درون لایه ای از فیلم شیرینگ قرار می دهیم بعد از قرار دادن محصول داخل کابین دستگاه و بستن درب کابین، از طریق حرارت تولید شده از المنت های برقی دستگاه و خاصیت جمع شوندگی فیلم شیرینگ، قشای نازک فیلم به راحتی به شکل محصول موردنظر درمی آید و دور تا دور آن می چسبد.

فیلم شیرینگ معمولا از جنس PVC و POF بوده و بسیار نازک، شکل پذیر و حساس به تغییرات دمایی است.

 

دستگاه شیرینگ کابینی

 

بعد از اتمام مدت تنظیم شده درب کابین اتوماتیک باز شده و می توان بسته شیرینگ شده را از درون کابین دستگاه برداشت.

 

ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه شیرینگ کابینی

 • نوع سیستم دستگاه: پنوماتیک
 • قابلیت دوخت فیلم های PVC، POF
 • برق مصرفی دستگاه: تک فاز/ سه فاز
 • نوع عملکرد دستگاه: حرارتی
 • مجهز به تایمر تنظیم درجه حرارت و زمان شیرینگ کردن

 

شرکت آراد ماشین با سابقه طولانی که در تولید دستگاه های بسته بندی در زمینه صنایع غذایی دارد به تولید دستگاه های شیرینگ کابینی با بالاترین کیفیت و در مدل های مختلف پرداخته است.

تمامی دستگاه های شیرینگ کابینی با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

گارانتی دستگاه شیرینگ پک

 

نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه به صورت رایگان بر عهده شرکت آراد ماشین می باشد.

آراد ماشین، تجربه ای متفاوت از صنعت و خدمات

123مجموع 43 محصول
 • دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی

  دستگاه شیرینگ کابینی رومیزی به دلیل داشتن ابعاد بسیار مناسب و فضای کمی که اشغال می کند قابل استفاده در محیط های کوچک، کیترینگ ها، مغازه ها و خانه و ... است.

 • قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  قیمت دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  دستگاه شیرینگ پک رستورانی در رستوران ها، هتل ها، کیترینگ ها و غیره کاربرد دارد، توسط این دستگاه می توان محصولات غذایی را درون لایه نازکی از فیلم شیرینگ قرار داد، این کار باعث حفاظت از غذا، حمل و نقل آسان، جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و رطوبت خواهد شد.

 • قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی

  قیمت فروش دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی برای افرادی که در صنایع مختلف نیاز به آن دارند حائز اهمیت می باشد. این دستگاه با کیفیت های مختلفی ساخته می شود که روی قیمت آن اثر گذار است.

 • دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده

  دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده

  دستگاه شیرینگ کابینی ایستاده جزو دستگاه های بسته بندی پرکاربرد در صنایع مختلف است. به کمک این دستگاه و با استفاده از نایلون شیرینگ مواد غذایی، جعبه ها، بطری ها و ... به صورت چندتایی کنار هم قرار می گیرند و یا به صورت تکی بسته بندی می شوند.

 • بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی

  بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی

  بسته بندی محصولات توسط دستگاه شیرینگ کابینی cabin shrink machine از جمله نمونه دستگاه های پرکابرد در حوزه های مختلف صنایع می باشد که امروزه بسیار مورد توجه کارخانه داران و کسانی که در زمینه ی کارگاه های تولیدی و

 • فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

  فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی

  فروش دستگاه شیرینگ پک کابینی که از دستگاه های بسته بندی پر استفاده و در صنایع مختلف می باشد با قیمتی بسیار مناسب توسط شرکت آراد ماشین صورت می پذیرد. این دستگاه در دو مدل رومیزی و ایستاده که دارای پایه است

 • دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه

  دستگاه شیرینگ جعبه ، جهت بسته بندی جعبه های شیرینی، خرما، بیسکوئیت، بسته های غذا و غیره با استفاده از لایه ای از فیلم POF، PVC یا پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد.

 • قیمت دستگاه پک غذا

  قیمت دستگاه پک غذا

  قیمت دستگاه پک غذا با قابلیت بسته بندی و پک کردن ظروف رستورانی و بیرون بر در شرکت آراد ماشین به صرفه بوده و از دستگاه شیرینگ پک کابینی برای این کار استفاده می شود.

 • قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر

  قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر

  قیمت دستگاه بسته بندی غذای بیرون بر که برای کنار هم قراردادن، محافظت و حمل و نقل آسان تر بسته های غذا کاربرد دارد در شرکت های مختلف متفاوت می باشد. دستگاه شیرینگ پک در سایز و مدل های متفاوتی ساخته می شوند و با توجه به

 • دستگاه شیرینگ کابینی ارزان

  دستگاه شیرینگ کابینی ارزان

  دستگاه شیرینگ کابینی ارزان با قابلیت بسته بندی محصولات مختلف در ابعاد کوچک و متوسط توسط شرکت آراد ماشین به فروش می رسد. ابعاد دستگاه شیرینگ کابینی را می توان با توجه به ابعاد بسته و محصول مورد نظر

 • فروش دستگاه شیرینگ رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ رومیزی

  فروش دستگاه شیرینگ رومیزی با قابلیت بسته بندی محصولات مختلف توسط فیلم POF و PVC با سرعت تولید 150 الی 160 بسته در ساعت توسط شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر

  دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر

  دستگاه شیرینگ غذای بیرون بر آراد ماشین(شیرینگ کابینی) جهت بسته بندی و پک کردن ظروف غذا با استفاده از نایلون شیرینگ POF و PVC استفاده می شود.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ

  دستگاه بسته بندی شیرینگ

  دستگاه بسته بندی شیرینگ از دستگاه های پر استفاده در صنایع مختلف جهت بسته بندی محصولات توسط لایه ای از جنس POF، PVC و پلی اتیلن است. غذاهای بیرون بر، انواع جعبه های کوچک و بزرگ، بطری

 • شیرینگ پک کابینی

  شیرینگ پک کابینی

  شیرینگ پک کابینی آراد ماشین، دستگاهی برای بسته بندی محصولات مختلف با لایه ای از فیلم POF یا PVC می باشد. این دستگاه به صورت رومیزی و یا ایستاده ساخته می شود.

 • دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  دستگاه شیرینگ کابینی ریلی یکی دیگرازانواع دستگاه های شیرینگ است. این مدل دستگاه در زمره دستگاه های شیرینگ کابینی قرار می گیرد.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین

  دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین

  دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی آراد ماشین یکی از دستگاه هایی می باشد که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در کارگاه های مختلفی از جمله بسته بندی موادغذایی، رستوران ها و کیترینگ ها، لوازم التحریر فروشی ها، فروشگاه های اسباب بازی و... دستگاه بسته بندی شیرینگ کابینی استفاده می شود.

 • دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی

  دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی

  دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی برای بسته بندی غذا، بسته ها و جعبه های کوچک، کتاب و به طور کلی در صنایع بهداشتی، دارویی و غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 • شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی

  شیرینگ کابینی رومیزی از دستگاه های پرکاربرد برای بسته بندی محصولات غذایی، دارویی، بهداشتی و غیره می باشد و در شرکت آراد ماشین با قیمت مناسبی بفروش می رسد.

 • خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی

  خرید دستگاه شیرینگ کابینی ریلی از شرکت آراد ماشین بصورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. تیم حرفه ای آراد ماشین با طراحی و ساخت دستگاه های شیرینگ با کیفیت، خیال خریداران را آسوده کرده است.

 • عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی

  عرضه دستگاه شیرینگ پک رستورانی که توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین طراحی و ساخته شده است، با بهترین کیفیت به بازار داخلی و خارجی انجام می شود.

123مجموع 43 محصول
9 / 10
از 3 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :